Prijateljska utakmica: FK Novi Pazar – Jošanica 2-2(0-2)

0
14

U prvoj pripremnoj utakmici sezone za oba kluba, na Gradskom stadionu u Novom Pazaru juče je odigran meč između FK Novi Pazar i FK Jošanica.

FK Novi Pazar je meč počeo u podmlađenom sastavu što je iskoristio iskusniji i uigraniji tim Jošanice da posle pola sata bezidejne igre na obe strane stigne do dva brza gola i prednosti od 2-0 na poluvremenu.

Prvi gol na utakmici je pao posle kornera Marukića i velike greške golmana Novog Pazara Hajrovića.

Nakon samo par minuta bilo je već 2-0 posle odličnog udarca Sadovića.

U drugom poluvremenu nešto drugačija slika. U igru su za Novi Pazar ušli iskusniji igrači i brzo preuzeli inicijativu.

Posle nekoliko polu prilika na 2-1 smanjio je Vušljanin posle, čini se prestrogo dosuđenog penala.

Ubrzo zatim nakon jedne odlične akcije Mirza Delimeđac je poslao loptu u prostor kapitenu Vušljaninu koji je lako zaobišao golmana i svojim drugim golom na utakmici postavio konačnih 2-2.