Pobjednom Novi Pazar sačuvao nadu u opstanak

0
11

Fudbaleri Novog Pazara su danas ekipu Teleoptika sa 5:0, u četvrtom kolu plej-auta za opstanak u Prvoj ligi Srbije.

Dvostruki strelac za domaćina bio je Dženan Plojović, u trećem i 19. minutu, a mrežu Beograđana pogodili su i Emir Hazirović u 13, Miodrag Milenković iz jedanaesterca u 28. i Faruk Bihorac u 52. minutu.

“Mladi sastav Teleoptika, poput nas u prvom delu prvenstva, nije uspeo da odgovori visokom presingu. Rutinska pobeda, a sada ćemo pokušati da dobijemo tri preostala meča i sačekamo eventualni kiks rivala u borbi za opstanak”, rekao je posle utakmice trener Pazara Vladica Petrović.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 500 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Pazar je šesti u plej-aut grupi sa 15 bodova, dok je Teleoptik pretposlednji, sedmi s bodom manje.

Novopazarci u narednom kolu gostuju užičkoj Slobodi, a Teleoptik dočekuje tim čačanskog Borca.