Pobjeda Novosađana u Novom Pazaru

1
19

14352021 1373896365968814 5342032773728971292 o

Novi Pazar – Do šeste pobjede u Superligi Srbije fudbaleri Vojvodine došli su u odloženom meču 1. kola na gostovanju Novom Pazaru rezultatom 2:1 (0:0).

Sva tri gola pala su u periodu od 68. do 77. Minuta. Najprije je Miloš Trifunović pogodio gol domaćina, da bi samo minut kasnije Anes Rušević izjednačio. Odlučujući gol postigao je Darko Stanojević, ali je savladao svog golmana Bojana Zogovića.

Vojvodina sada ima samo dva boda manje od vodeće Crvene zvezde i čak četiri više od niškog Radničkog koji je na trećem mjestu, dok je Novi Pazar na 11. poziciji sa svega osam poena iz osam odigranih utakmica.