PLS: Pazarci izgubili – Kragujevčani u eliti?

0
10

Novi Pazar – Bežanija iznenadila oslabljene Pazarce i nanela im prvi poraz ove godine čime su se gosti skoro oprostili od snova o eliti. Gol odluke postigao Marković iz jedanaesterca u 77. minutu.

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su u Beogradu od Bežanije sa 1:0 u zaostaloj utakmici 31. kola PLS.

Ovim porazom Pazarci su izgubili skoro sve šanse da ostanu u trci za plasman u JSL.

Bežanija je odigrala najbolje drugo poluvrijeme ove sezone. Imali su nekoliko izglednih prilika. Jedini pogodak postigao je Miloš Marković u 77. minutu  iz penala. Prethodno je u kaznenom prostoru Novog Pazara, Višković oborio brzonogog Pešića.

Zaslužena pobjeda mladih igrača Bežanije koji su trijumfom obezbijedili igranje i naredne sezone u PLS.