Peti poraz u nizu – Fudbaleri Novog Pazara na pretposljednjem mjestu

15
26

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su od Spartaka sa 4:2 u utakmici 19. kola Super lige Srbije, pa su sada pali na 15. mjesto na tabeli koje vodi u Prvu ligu.

Izabranici Izeta Ljajića povjeli su golovima Anesa Ruševića u 17. i 37. minutu, ali je Ognjen Mudrinski u 41. minutu prepolovio prednost domaćina.

Isti igrač je u 50. minutu gostima donio izjednačenje, a u 82. minutu je potvrdio pobjedu. Prije toga, mrežu Pazaraca pogodio je Đorđe Ivanović u 54. minutu.

Posle petog uzastopnog poraza, Novi Pazar je pao na 15. mjesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova, dok su Subotičani šesti sa 29 bodova.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Radu, dok će Spartak dočekati Bačku.