Pazarci ređaju pobjede!

0
18

10653750_745403162175486_5635342349421237401_nNovi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su večeras na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:1 u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Novi Pazar je do trijmufa nad Nišlijama došao posle preokreta.

Radnički je do prijednosti došao u 19. minutu, kada je Bratislav Punoševac glavom, posle centaršuta Aleksandra Jovanovića s desne strane, savladao Zlatka Zečevića.

Golu Radničkog prijethodila je greška fudbalera Novog Pazara na sredini terena.

Ipak, Novi Pazar je do poluvrijemena uspeo da stigne do preokreta. Prvo je Bruno Olivera de Matos u 42. minutu donio izjednačenje, a već je u naredom napadu domaća ekipa povela.

Na 2:1 povisio je Dejan Rusmir iz jedanaesterca, koji je skrivio Jovanović upravo nad strelcem drugog gola za Novi Pazar.

Konačan rezultat na Gradskom stadionu u Novom Pazaru postavio je miljenik domaće publike Admir Kecap u 69. minutu.

Novom Pazaru je ovo treća uzastopna prvenstvena pobjeda, pa sada zauzima peto mjesto sa 19 bodova, dok je Radnički 14. sa devet.