Pazarci “pregazili” ekipu Mladog Radnika

0
13

Novi Pazar – Vodeća ekipa PLS beogradski BASK doživeo poraz u Nišu. Nišlije još jednom iznenadile, gol pao u finišu. Novi Pazar ubedljivo slavio u Požarevcu. Kragujevčanima meč sa Teleoptikom odložen na zahtjev domaćina.

Fudbaleri Novog Pazara “pregazili” su ekipu Mladog Radnika iz Požarevca sa 4:0 .

Prvo je Djalac savladao golmana Mladog Radnika , za 1:0 , a do kraja prvog poluvremena upisao se u strelce i Spasojević za 2:0 u 44. min.

U drugom poluvremenu, Pazarci su nastavili istim tempom, i postigli jos 2. gola. Ponovo se Djalac upisao u strelce u 58 min, da bi Kecap u finišu utakmice, tacnije u 88.minuti  stavio tačku na utakmici za 4:0.