Pazarci nose bod iz Kragujevca

0
12

Novi Pazar – Prvi meč drugog kola JSL donio je velika uzbuđenja u Kragujevcu pošto je Radnički u nadoknadi vremena uspio da izjednači rezultat i odigra 1:1 protiv organizovane ekipe Novog Pazara.

Od samog početka meča bilo je primetno da su izabranici Slavenka Kuzeljevića želeli da se iskupe za poraz u prvom kolu JSL od ekipe Rada.

Prvo poluvrijeme obilovalo je uzbuđenjima, posebno pred golom Novog Pazara. Prvih 45 minuta meča obilježilo je i šest žutih kartona i jedan crveni.

Po tri javne opomene zaradili su igrači Radničkog i Novog Pazara a isključenje je zaradio predstavnik gostujuće ekipe Sead Brunčević.

Radnički je u prvom poluvremenu stvarao prilike i promašivao a Novi Pazar je u 17. minutu poveo golom Admira Raščića koga je uposlio Bogunović.

Pokušao je Kuzeljević izmenama da utiče na neefikasnost svog navalnog reda ali nije bilo promjene. Radnički je imao dvadeset minuta igrača više pošto je Dario Damjanović isključen u ekipi Novog Pazara ali brojčana prednost nije uticala na rezultat sve do nadoknade vremena.

Tada je Miloš Tintor u svom stilu zakucao loptu u mrežu nemoćnog Đogatovića, spasao svoju ekipu novog poraza, i postavio konačan rezultat današnjeg susreta 1:1!

Novi Pazar sada ima četiri poena a Radnički je upisao prvi bod u novoj sezoni nakon današnjeg remija sa nezgodnim rivalom.