Pazarci ispratili Teleoptik sa 3. gola u mreži

0
22

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas filijalu Partizana , ekipu Teleoptika sa 3:1.  Vukojičić je savladao Petrovića za vođstvo Pazaraca. U nastavku Škrijelj povećava prednost, Arsić je doneo nadu, “optičarima” ali je pobedu domaćina potvrdio Matić, najbolji igrač na današnjem meču.

U sljedećem kolu, Novopazarci ce gostovati ekipi Big Bula, u Šidu.

Posle današnjih mečeva u PLS, BASK se priključio Banatu i Proleteru na vrhu tabele.

BASK je došao u vođstvo u 12. minutu protiv Napretka, strijelac je bio  Dinčić, ali je Atanasijević uspeo da poravna rezultat. Ipak, napadač BASK – a postiže još dva gola i stiže do het trika za vredne bodove svog tima.

Bežanija je golom Marka Milića došla do prednosti protiv Vranjanaca.U drugom poluvremenu Nedeljković je sa dva gola bio ključni igrač u pobjedi domaćina od 4:1.

Bez pobjednika na “Detelinari”, Banat je poveo golom Vujovića, ali je Rakić poravnao za “kanarince”.

Također 1:1 u sudaru Somboraca i Novosađana. Proleter je poveo preko Žigića, brata našeg reprezentativca, ali je odlični Rikanović donio izjednačenje Somborcima. Tako je ostalo do kraja…

Mladi Radnik je sa penala dobio meč protiv Kolubare. Miletić je prvo promašio penal, ali je sudija pokazao da se penal ponovi. Nedeljković je preuzeo odgovornost pa su Požarevljani minimalno slavili.