30. April 2019

Na stadionu u Gusarama održan je XX tradicionalni proljećni kros na kom su učestvovale škole: OŠ ,,Tucanje” , OŠ ,,Trpezi”, OŠ ,,Savin Bor”, OŠ ,,Mahmut Adrović, OŠ,, 25 maj-Vrbica” i Srednja mješovita škola-Petnjica.

U kategoriji VI razred-muškarci prvo mjesto je osvojio Enis Kožar iz OŠ,,Mahmut Adrović”, drugo mjestoErdvan Beriša iz OŠ,,Mahmut Adrović”, a treće mjesto je osvojio Šabotić Haris iz OŠ,,Savin Bor”.

U kategoriji VI razred-djevojčice prvo mjesto je osvojila Škrijelj Dalida iz OŠ,,Savin Bor”, drugo mjesto-Maida Agović iz OŠ,, 25 maj-Vrbica” i treće mjesto Ajdarpašić Melida iz OŠ ,,Tucanje”.

Za VII razred u kategoriji muškarci prvo mjesto je osvojio Eldin Kočan iz OŠ,,Mahmut Adrović”, drugo mjesto- Adrović Amar iz OŠ,, 25 maj-Vrbica” i treće mjesto Škrijelj Eldar iz OŠ ,,Savin Bor”.

Za VII razred u kategoriji djevojčice prvo mjesto je osvojila Adrović Samra, drugo mjesto- Mehović Suadai treće mjesto Šabotić Anida i sve tri dolaze iz OŠ,,Savin Bor”.

VII razred-muškarci: prvo mjesto je odnio Skenderović Sanid iz OŠ ,,Trpezi”, drugo mjesto- Ćeman Mervan iz OŠ,, 25 maj-Vrbica” i treće mjesto- Rastoder Armin iz OŠ,,Savin Bor”.

VII razred- djevojčice: prvo mjesto-Kožar Esija iz OŠ,,Mahmut Adrović”, drugo mjesto-Huremović Amina iz OŠ ,,Tucanje” i treće mjesto- Ajdarpašić Amina iz OŠ ,,Tucanje”.

IX razred- muškarci: prvo mjesto je odnio Eldin Skenderović iz OŠ ,,Trpezi”, drugo mjesto-Editor Beriša iz OŠ,,Mahmut Adrović” i treće mjesto-Agović Misin iz OŠ,, 25 maj-Vrbica”.

IX razred- djevojčice: prvo mjesto je osvojila Prentić Fehima iz OŠ,,Savin Bor”, drugo mjesto-Lejla Ajdarpašić iz OŠ ,,Tucanje” i treće mjesto-Korać Lena iz OŠ,,Mahmut Adrović”.

Za I razred srednje škole u kategoriji muškarci prvo mjesto je odnio Kočan Eldin, drugo mjesto je odnioAjdarpašić Elmin a treće-Rastoder Erol.

Djevojčice: prvo mjesto je osvojila Adrović Irma, drugo-Kočan Edina i treće-Kožar Enisa.

 Za II razred u kategoriji muškarci prvo mjesto je odnio Muratović Kenan, drugo-Muratović Sevdin i treće-Idrizović Arijan.

Djevojčice: prvo mjesto je osvojila Radič Sanida, drugo mjesto-Ramčilović Nisera i treće-Ramčilović Ajsela.

Za III razred u kategoriji muškarci prvo mjesto je osvojio Adrović Adel, drugo-Ličina Elmin i treće-Rastoder Rejhan.

Djevojčice: prvo mjesto je osvojila Ajdarpašić Larisa, drugo- Hodžić Melisa i treće Adrović Sanita.

IV razred-muškarci: prvo mjesto je osvojio Korać Amar, drugo- Zverotić Melis i treće- Muratović Selmin.

Sandžak PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone



Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVI ODGOVOR

No more articles