Novi poraz Pazara u JSL

5
14

Novi Pazar – Nakon pauze zbog utakmica reprezentacija, mečevima četvrtog kola nastavljena je Jelen Super liga Srbije.

Da Užice ove sezone neće biti lako osvojiva tvrđava potvrđeno je i u subotu, pošto su nakon pobjede nad Partizanom u drugom kolu, fudbaleri Slobode Point Sevojno odigrali neriješeno 2:2 sa novosadskom Vojvodinom. “Lalama” je ovo bio drugi remi u šampionatu.

Kragujevački Radnički je vrlo dobro otvorio sezonu i zabilježio drugu pobjedu u prvenstvu, poslje dva remija na startu, sa Vojvodinom i Spartakom i trijumfa nad Javorom u prošlom kolu. Sjajni Kragujevčani su već u prvih pola sata na “Čika Dači” završili posao protiv Smederevaca, golovima Obrovca, Spalevića i Miloškovića.

Novi Pazar je doživeo i četvrti uzastopni poraz. Fudbaleri Spartak Zlatibor vode odnijeli su tri boda sa gostovanja zahvaljujući pobjedi od 2:0, golovima Mirića i Torbice.Spartak se u prvom poluvremenu nije proslavio na gostovanju u Novom Pazaru, ali se sve promijenilo u nastavku. Golom Mirića u 54. minutu, Subotičani su stigli do prednosti da bi Torbica u 70. poručio Pazarcima da će pod hitno morati nešto da promeijne ukoliko žele ravnopravno da se bore sa ostalima za opstanak.

Izvor: Sandzak-X.net