Novi Pazar zaustavio seriju pobjeda odbojkaša Vojvodine

0
10

ok_novi_pazar

Novi Pazar – Novi Pazar je pobijedio Vojvodinu NS seme 3:1 (19:25, 25:16, 25:21, 25:23) u 8. kolu Superlige i tako prekinuo seriju pobjeda gostujućeg tima.

Sam početak nije nagovještavao loš ishod po Novosađane, jer su puleni trenera Strahinje Kozića odlično počeli i uz manje oscilacije dobili prvi set.

Ipak, u nastavku su iskazali staru boljku iz prethodnih mečeva, oscilacija je bilo sve više, samo što je ovoga puta rival to maksimalno koristio i zahvaljujući svojoj dobroj igri i preciznosti u važnim momentima uspio da dođe do pobjede.

– Nisam zadovoljan igrom, ponavljaju se greške iz ranijih mečeva i to nas je kad tad moralo koštati i bodova. Dobro smo počeli, imali smo šanse u trećem i četvrtom setu, ali smo mnogo grešili. Na tome moramo raditi i te završnice moramo igrati sigurnije – istakao je trener Strahinja Kozić.

Vojvodina je uprkos porazu zadržala treću poziciju s 17 bodova, ali sada za vodećim Partizanom zaostaje pet bodova. U narednom kolu na Spensu gostuje Sparak iz Ljiga.