Novi Pazar sve bliži zoni ispadanja, nema pobjede ni protiv Bačke

0
8

Fudbaleri Novog Pazara i Bačke igrali su danas nerešeno 1:1 u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Gosti iz Bačke Palanke poveli su u 55. minutu golom Filipa Bajića, ali su 14 minuta kasnije ostali bez defanzivca Ivana Rogača koji je isključen nakon što je dobio drugi žuti karton.

Brojčanu prednost izabranici Zorana Govedarice iskoristili su u 80. minutu kada je Irfan Vusljanin postigao gol iz jedanaesterca.

Posle nekompletnog 14. kola Novi Pazar je 13. na tabeli sa 12 bodova, dok je Bačka 14. sa bodom manje.

Izvor: Radio100+