Novi Pazar savladao Slogu u prijateljskom meču

0
8

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas Slogu iz Kraljeva sa 2:1, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana na terenu sa vještačkom travom u Šutenovcu.

Sloga, trenutno šestoplasirani tim Prve lige, je povela preko Marka Gobeljića u 29. minutu, a izjednačio je Dragan Šarac lepim golom iz slobodnog udraca u posljednjem minutu prvog poluvremena.

Pobjedu domaćinu, kome je ovo bila prva prijateljska utakmica u pripremnom periodu, doneo je Radenko Bulatović u 78. minutu, kada je dobro reagovao glavom poslije centaršuta Irfana Vusljanina.

Trener novopazarskog superligaša na ovoj utakmici nije mogao da računa na četvoricu povređenih igrača – Ivana Babića, Semira Hadžibulića, Ivana Pešića i Feđu Dudića.

Novi Pazar je nastupio u sastavu: Đogatović (od 31. Beširović (od 61. Bajić)), Lotinac (od 46. Marković), Tutorić (od 46. Ostojić), Škrijelj (od 46. Bulatović), Šarac (od 46. Arifović), Muratović (od 46. Selimović), Stojanović (od 46. Šunjevarić), Matić (od 46. Vusljanin), Ademović (od 46. Nokić), Bogunović (od 46. Kecap), Raščić (od 46. Đalac).

Utakmicu između Novog Pazara i Sloge posmatralo je oko 1.000 gledalaca.

Izvor: RadioStoPlus.com