Novi Pazar pobjedom protiv Rada otvorio novu sezonu

4
13

pazar600127251020130820220624

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su Fk Rad minimalnim rezultatom u prvom kolu nove sezone JSL.

Novi Pazar je rano došao u vođstvo, već u trećem minutu pogotkom Kecapa, za veliku radost mnogobrojne publike u Pazaru, a nakon toga ”Građevinari su krenuli mnogo ofanzivnije.

Do kraja poluvremena su propustili par prilika, bili su konkretniji, ali je rezultat ostao 1:0 u korist domaćih.

Početkom drugog poluvremena Simić je propustio stoprocentnu priliku za Rad, rezultat je ostao nepromoijenjen. U nastavku utakmice Novi Pazar je propustio nekoliko prilika da poveća rezultat. Najbolju priliku za propustio je Obrovac kada je sam izašao ispred golmana gostujuće ekipe, ali je predugim forom upropastio priliku.

Novi Pazar u sljedećem kolu JSL gostuje ekipi Čukaričkog iz Beograda.