Novi Pazar igrao neriješeno protiv Donjeg Srema

6
12

Novi Pazar – Fudbaleri Donjeg Srema i Novog Pazara odigrali su danas u Pećincima nerešeno 0:0, u 15. kolu Super lige Srbije.

U utakmici posljednjeg kola jesenjeg dijela prvenstva, oba rivala stvorila su po nekoliko prilika, posebno u prvom poluvremenu.

Najbliži golu Pazar je bio nakon pokušaja Predraga Pavlovića u 14, Marka Jevtovića u 24. i posebno Admira Kecapa u 37. minutu, kada je kapiten gostiju pogodio stativu.

Ovo je bio prvi neriješen ishod u zvaničnim mečevima dva tima, a u prethodna četiri susreta u elitnom rangu uvijek je pobjeđivao domaćin.

Novopazarci su bez poraza u poslejdnjih šest superligaških utakmica, pa sa 22 boda i dalje drže peto mjesto na tabeli.

Vodeći Partizan (-1) ima 35 bodova, a slede Crvena zvezda sa 32, Vojvodina sa 29 i Čukarički sa 28 bodova.

Novi Pazar će u srijedu, 10. decembra, gostovati Voždovcu u zaostalom duelu 13. kola Super lige Srbije.