Novi Pazar – BSK 1:1

0
17

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara i BSK-a iz Borče igrali su danas na Gradskom stadionu nerješeno 1:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli golom Edina Ademovića u 30. minutu, posle čijeg je udarca sa oko 18 metara lopta okrznula domaćeg štopera Radenka Bulatovića i završila iza leđa golmana Pazaraca Vladana Đogatovića.

Novi Pazar je izjednačio u 77. minutu, kada je posle ubačene lopte Admira Kecapa sa lijeve strane igrač odbrane BSK-a Aleksandar Radunović postigao autogol.

Domaćin, koga je sa klupe predvodio Izet Ljajić, stvorio je u drugom poluvremenu još nekoliko povoljnih prilika, a Zoran Vujović u 50. i Kecap u 79. minutu pogodili su prečku gola Branislava Danilovića.

Utakmicu je posmatralo oko 2.500 gledalaca.

Novopazarski superligaš je zadržao 11. poziciju na tabeli sa 23 boda, a u sledećem kolu gostovaće ekipi Donjeg Srema.