Navijači Srbije bijesni jer su Xhaka i Shaqiri poslije golova pokazivali albanskog orla

19
139

Nogometna reprezentacija Švicarske pobijedila je Srbiju rezultatom 2:1 u drugoj utakmici u skupini E.

Na utakmici u Kalinjingradu s povela je Srbija golom Aleksandra Mitrovića u petom minutu, no u drugom poluvremenu Švicarska je preokrenula rezultat.

Izjednačio je Granit Xhaka u 52. minutu, a konačan rezultat postavio Xherdan Shaqiri u 90. minuti.
Navijači Srbije su bijesni jer su Xhaka i Shaqiri postignute golove proslavili pokazivanjem albanskih orlova. Srbijanski mediji traže od FIFA-e da kazni Xaku u Shaqiria.

Potop Srbije – Od pobjede do poraza! Lažni Švicarci srušili srpske “orlove”!, naslov je koji donosi Informer nakon meča u Kalinjingradu.

Kakav krah Srbije u Kalinjingradu! Od pobjede do poraza i to sa oba gola Albanaca u dresu Švaicarske – 2:1! Daleko je sada osmina finala za “orlove”, do nje mogu samo ako pobijede Brazil, piše Informer.

– Sudija i švicarski Albanci nam presudili, Srbija mora da pobijedi Brazil ako hoće u osminu finala, naslov je Telegrafa, koji konstatuje da je arbitar Felix Brych oštetio Srbiju za penal.

– Ovo baš boli: Srbija poražena od Švicarske u 90. minuti, sada moramo da pobijedimo Brazil – piše Blic, a B92 navodi: “Sudije unakazile Srbiju – Šaćiri srušio Orlove u 90. minutu!”

(saff.ba)

19 KOMENTARI

1. Nema nama srbima druge nego da trazimo da se zabrane sutevi od preko 100 km na cas i da se uvede radar i prekoracenje brzine..Granit Djaka je pucao 104 km na sahat..to ni dva golmana ne bi odbranila… A treba i da se zalimo FIFI i da trazimo da nasi golmani ubuduce nose suknje..Pa da vise ne primaju golove kroz noge..ko sto nam ga je Saciri turio..Sto se panala tice istina je da bi penal zaista bio i bio bi dosudjen ali je Mitrovic prije toga prvi rvackim zahvatom gurao i pokusao da obori Svicarskog igraca i sudija je vec svirao faul u napadu prije nepostojeceg penala..Snimak sa VARa su pregledale neutralne sudije i rekle da je Svapski sudija bio u pravu i da bi i oni isto svirali..mi srbi sad mozemo samo da placemo..placi srbijo…

2. Kad srpski sportisti podignu 3 prsta i na taj cetnicko fasisticki nacin pozdrave Adolfa Hitlera srbijanski mediji to ne osudjuju..Cetnici Draze Mihajlovica su dizali 3 prsta bas kao i njihova braca Ustase Ante Pavelica..Pozdrav je ustanovio ADOLF HITLER licno i on znaci
    1]eine shtat-jedna zemlja
    2]eine volk jedan narod
    3] eine firer jedan vodja

3. srbi po Becu Bazelu i Kalinjingradu urlaju Noz zica i napadaju i tuku ljude s nasih prostora a srpski mediji o tome cute,,A napadaju heroje Xhaku i Shaqirija koji su cestiti ljudi i vjernici zbog pokazivanja orla iako je taj isti orao ujedno i srpski simbol

4. Kao prvo navijaci srbije su bili nekorektni prema albancima u svajcerskoj reprezentaciju! Provocirali su citavu utakmicu! Pa je Allah dragi dao da bas nasa braca sa kosova odluce utakmicu! I taj cin je bas bio protiv cetnickih navijaca! Poruka je bila : Kosovo je albansko i nicije Drugo! Ziveli braca sa kosova obraz nam osvjetlise!

5. Pa onda po tim vasim glupim shvatanjima i vama bi trebalo odsjeci tri prsta kada hi pokazujete ili pjevate cetnicke pjesme kao velicanje ratnih zlocinaca. Uvijek ste bili nerealni i poumirat cete takvi! i vi ste jedini genocidni darod od svih naroda na Balkanu!

6. 🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇭

7. Dobili su Svajcarci posto ceo Kosova i njen narod ucio Dovu da izgube kauri…i dao Allah primio nase Dove i u 90 minuti srusili smo cetnickijadu.
    Sakiri i Dzaka igrali su za Sehide , za nase jetime i Allah ih nagradio .Da Allah njih podari jos dobri golova i neka im podari zdravlje.
    Aferim Kosovari

8. bravo za Djaku Sacirija Behramija Dzemajlija Svicarsku i Republiku Kosovo..
    srbi sami njihove fudbalere nazivaju orlovima..a orlovi koje su pokazivali Djaka i Saciri nisu bili ni crni ni bijeli..Pa mogu da budu i Vizantijski i Poljski i Crnogorski pa cak i simbol Turaka Seldzuka tj Pravoslavaca od kojih smo mi srbi primili Turkoslavlje ups pravoslavlje..

9. Gamad četnička cijelu utakmicu skandierte! ubi ubi šiptara , i slike ratka mladića i dizanje tri prsta,to vam nije prvociranje, seme vam se utrlo kakvi ste….. inshalah uskoro Sandzak i kosovo zajedno…. čestitam švajcarskoj na pobedi i ilirskoj braći… Urime shqiptar!