Muftijstvo sandžačko – pobjednik na Sportskim susretima u Ulcinju

0
34

ss u ulcinju 2013  (5)Ulcinj – Muftijstvo sandžačko osvojilo je prvo mjesto u generalnom plasmanu na 15. sportskim susretima uposlenika u Islamskoj zajednici koje je ove godine održano u organizaciji Mešihata IZ-e u Crnoj Gori u Ulcinju. Najtecanje je trajalo tri dana, a takmičari Muftijstva sandžačkog osvojili su zavidne rezultate u svim disciplinama.

Vođa cjelokupne ekipe Muftijstva sandžačkog prof. Jonuz Džanković istakao je zadovoljstvo zbog učešća na tako važnom natjecanju i pohvalio organizatore. On je također pohvalio svoju ekipu i kazao da su osvijetlili obraz Sandžaku.

„Naša ekipa se ophodila vrlo korektno i osvojili smo prvo mjesto u cjelokupnom plasmanu. To za nas znači puno, jer je ove godine učešće uzelo preko tri stotine sportista iz Bosne, Sandžaka, Albanije, Makedonije i drugih država.“ – kazao je Džanković.