Milovanović: Zaslužena pobjeda

0
9

Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su danas ekipu Zlatibora iz Čajetine sa 1:0, u utakmici 24. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je do prvog trijumfa u sezoni došao golom Aleksandra Milića u 82. minuta.

“Protiv Sinđelića se video iskorak, a danas smo korektnom i borbenom igrom zasluženo pobjedili kompaktnu ekipu Zlatibora. Imali smo po dvije, tri šanse u oba poluvremena, dok se rival oslanjao na kontre, koje smo im onemogućili, a posle ulaska Milića došli smo do prve pobjede. Hvala predivnoj publici, vjerujem da će protiv Metalac stadion biti pun”, rekao je trener Novopazaraca Neško Milovanović.

Utakmicu na Gradskom stadionu, koja je počela minutom ćutanja u čast Senada Ljajića i Huseina Župljanina, pratilo je oko 2.000 gledalaca.

Zlatibor je peti na tabeli i ima 44 boda, dok je Novi Pazar na poslednjem, 16. mjestu sa 11 bodova.

Novi Pazar u narednom kolu gostuje Javoru iz Ivanjice, a Zlatibor dočekuje beogradsku Bežaniju.