Marić: Nagrađeni smo za trud

0
7

Novi Pazar – Trener fudbalera Novog Pazara Zoran Marić ocijenio je danas nakon pobjede nad Jagodinom (3:2) da je njegova ekipa pokazala karakter i da je nagrađena za trud i rad.

“Bila je ovo lijepa utakmica, viđeno je pet golova i dosta šansi, ali i traumatična, pogotovo za nas jer smo za kratko vrijeme izgubili vođstvo. Ipak smo smogli snage i preokrenuli rezultat, a pogodili smo i dvije prečke pa je trijumf mogao biti i ubedljiviji”, kazao je Marić.

Prednost Novopazarcima u meču prvog kola plej-auta donio je Bruno Matos u 34. minutu, ali su gosti početkom drugog poluvremena preko Frensisa Kjeremeha u 47. i Miroslava Lečića u 57. minutu preokrenuli rezultat.

Ipak, pogocima Voja Ubiparipa 61. i Jovice Vasilića u 79. minutu, domaćin je došao do vrijedne pobjede u borbi za opstanak.

Izvor: Radio100+