KS: Partizan dominantan u Novom Pazaru

0
12

Novi Pazar – Partizan se prošetao kroz novi Pazar i rutinski se plasirao u osminu finala Kupa Srbije. Crno-beli su slavili sa 3:0 (1:0) posle jedne od najboljih partija u dosadašnjem dijelu sezone. Ekipa trenera Aleksandra Stanojevića u potpunosti je kontrolisala dešavanja na terenu i sa tri pogotka krunisala bolju partiju na punom “Gradskom stadionu” u Novom Pazaru. Dominirao je vezni red Beograđana, a kao logičan sled događaja su tri gola u mreži odličnog golmana domaćina Vladana Đogatovića.

Branilac trofeja nije dozvolio Novopazarcima da se razmahnu pred punim tribinama. Poslednjeplasirani tim Jelen Superlige nije imao snage da se suprotstavi razigranom manevru gostiju, koji je pas igrom “sakrio” loptu od rivala. Sve dileme, ako ih je uopće i bilo, otklonio je lijepim golom Nemanja Tomić u 28. minutu.

U drugom poluvremenu u strelce su se upisali i najiskusniji igrači crno-belih Saša Ilić i Zvonimir Vukić, koji su osporavani posle eliminacije od Šamroka u plej-ofu za Ligu Evrope. Prve minute u crno-belom dresu u Novom Pazaru upisao je pojačanje iz Minhena 1860 David Manga, koji je dobio priliku umjesto Saše Ilića, strelca drugog pogotka.

Izvor: Sportal.rs