KMF Novi Pazar brojao do sedam

0
10
Klub malog fudbala Novi Pazar pobijedio je ekipu Jastrepca iz Blaca sa 7:1, u utakmici devetog kola Prve futsal lige.

Po dva gola za domaći tim postigli su Mersid Radetinac (treći i 14. minut iz kaznenog udarca sa deset metara) i Nikola Micić (19. i 24. minut), a u strelce su se upisali i Elvir Bihorac u 22, Elvedin Sadović u 23. i Ilhan Karišik u 34. minutu.

Jedini pogodak za Jastrebac postigao je Dragiša Trojanović u 36. minutu.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 150 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Novopazarci su devetoplasirani na tabeli sa osam bodova, dok je Jastrebac i dalje na četvrtom mestu sa 13 bodova.

Vodeći Euromotus iz Beograd ima 24 boda i utakmicu manje, a slede kragujevački Ekonomac sa 23 i Kalča Memoris iz Niša sa 15 bodova.

Novi Pazar će u sledećem kolu gostovati Kalči Memoris, dok će Jastrebac biti domaćin ekipi Deusa iz Sremske Mitrovice.