JSL: Novi Pazar – Smederevo 2:1

0
12

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas gostujuće Smederevo sa 2:1, u utakmici 19. kola Super lige Srbije.

Golove za domaći tim postigli su Miljan Mutavdžić iz jedanaesterca u osmom i Radenko Bulatović u 80. minutu, dok je jedini strelac za Smederevo bio Predrag Sikimić u 23. minutu iz kaznenog udarca sa 11 metara.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 3.000 gledalaca, a deo njih je nekoliko puta skandiranjem tražio odlazak rukovodstva pazarskog superligaša.

Novi Pazar je posle nekompletnog 19. kola na 11. mjestu u Super ligi sa 22 boda, dok je Smederevo na posljednjoj 16. poziciji sa devet bodova.

Pazarci će u sledećem kolu gostovati ekipi subotičkog Spartaka.