Još jedna blamaža u plavom…

0
9

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara nastavili su seriju neuspjeha u Super ligi Srbije, pošto su danas poraženi od gostujućeg Spartaka iz Subotice sa 0:2, u utakmici 4. kola koju je na Gradskom stadionu posmatralo oko 6.000 gledalaca.

Spartak je došao do zaslužene pobjede u utakmici bez mnogo prilika za gol, a mrežu bezopasnog domaćina pogađali su Marko Mirić u 54. i Vladimir Torbica u 79. minutu.

Subotičani su propustili još tri dobre prilike za gol, koje nisu realizovali Vidak Bratić u 43. minutu, Nemanja Čović u 67. i Mirić u 90. minutu.

Najbolju šansu za Novopazarce imao je Ibrahim Arifović u posljednjem minutu, ali je njegov slobodan udarac oko 25 metara sa završio pored gola.

Susret u Novom Pazaru dva puta je prekidan na po pet minuta, početkom i krajem drugog poluvremena, zbog manje vatre koju je izazvalo paljenje papirnih konfeta pored istočne, odnosno zapadne tribine.

Navijači domaćeg tima na kraju su gromoglasnim aplauzom nagradili goste, dok su fudbalere Novog Pazara ispratili zvižducima.

Utakmicu u Novom Pazaru, koju je Fudbalski savez Srbije proglasio mečom visokog rizika, pratilo je i oko 60 navijača tima iz Subotice.

Izvor: RadioStoPlus.com