Futsal: Smederevo i Novi Pazar na vrhu

0
16

Novi Pazar – Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je Niš 92 sa 6:1 u utakmici trećeg kola Prve futsal lige.

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Elvir Bihorac, u 27. i 28. minutu, a mrežu Nišlija pogodili su još Ilhan Karišik u 16, Sanel Stupljanin u 18, Elvedin Redžović u 19. i Denis Camić u 28. minutu.

Jedini gol za Niš 92 postigao je Nemanja Živić u 40. minutu.

Posle druge pobede u nizu, Pazarci su na drugom mestu sa sedam bodova, koliko ima i vodeće Smederevo, dok je Niš 92 sedmi sa šest bodova.

Novi Pazar će u sledećem kolu gostovati Novoj Pazovi, a Niš 92 će biti domaćin gradskom rivalu Kalči Memoris.