Futsal kup Srbije: Pazarci pokorili Banjicu

0
40

Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se u polufinale Futsal kupa Srbije, pošto je u četvrtfinalu u Beogradu pobedio ekipu Banjice sa 8:3.

Gosti su dva gola postigli u trećem minutu, strelci su bili Ninoslav Aleksić i Milan Mutavdžić, a Eldin Redžović u šestom i Mersid Radetinac u sedmom minutu doneli su dvostrukom uzastopnom finalisti najmasovnijeg takmičenja ubedljivih 4:0.

Domaćin je rezultatski prišao u 11. minutu, najpre se upisao Marko Simeunović, a potom i Aleksandar Ružičić, ali je Aleksić u 20. minutu postigao svoj drugi gol i obezbedio Pazarcima plus tri na poluvremenu.

Redžović je drugi put bio precizan u 24. minutu, Stefan Krstić je u 34. smanjio rezultat na 3:6, da bi Elvedin Sadović u 35. i Dejan Jovanović minut kasnije stavili tačku na goleadu u Sportskom centru Voždovac.

U polufinalu Futsal kupa Srbije igrače još kragujevački Ekomomac, koji brani trofej, Nova Pazova i Jastrebac iz Blaca.