Futsal: Kopernikus – Novi Pazar 4:2

0
11

Novi Pazar – Klub malog fudbala Novi Pazar poražen je danas u Nišu od Kopernikusa sa 2:4 u prvoj utakmici 21. kola Prve futsal lige.

Gosti su poveli preko Ilhana Karišika u šestom minutu, ali je sastav iz Niša sa četiri gola preokrenuo rezultat. Konačnih 4:2 postavio je Hamza Ikić u 38. minutu.

Uprkos neuspehu, Novi Pazar je zadržao peto mesto na tabeli sa 34 boda, dok je Kopernikus i dalje na osmoj poziciji i ima 18 bodova.

Novopazarci će od 7. do 14. maja učestvovati na Balkan kupu u malom fudbalu u Istanbulu, a posle toga ugostiće Deus iz Sremske Mitrovice u okviru poslednjeg kola Prve futsal lige.