Fudbaleri Novog Pazara poraženi u Surdulici – Sudija plavima podijelio osam žutih i crveni karton

2
13
Image result for Radnik Surdulica - Novi Pazar
Fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Radnika u Surdulici sa 1:3 u utakmici 12. kola Super lige Srbije, na kojoj je sudija Bojan Nikolić gostujućim igračima podijelio osam žutih i crveni karton.

Novi Pazar je poveo u 22. minutu golom Envera Alivodića, kojem je glavni arbitar iz Kragujevca u narednih pet minuta pokazao dva žuta kartona, pa su gosti od 27. minuta imali igrača manje.

U pazarskom timu, tim redosledom, žutim kartonima opomenuti su i Bojan Čečarić, Lazar Pajović, Slavko Marić, Darko Micevski, Darko Stanojević, Denis Biševac i Miloš Lepović.

Strijelci za Radnik bili su Nikola Radović u 37, Miloš Milovanović u 41. i Stefan Nikolić u 85. minutu.

Novopazarci su na 12. mjestu u elitnom takmičenju sa 11 bodova, a u sljedećem kolu dočekaće ekipu kruševačkog Napretka.