Fudbaleri FK Polimlja poraženi od Prova

0
9

Prijepolje – Fudbaleri Polimlja prekinuli su niz od dve vezane pobede i poraženi su u utakmici 11. kola Zone Drina od ekipe Prova sa 1:0.

Tim iz okoline Šapca bolje se snašao po izuzetno teškom terenu za igru i golom Borisa Managa, u ranoj fazi meča, došao do tri boda. Ključni detalj na utakmici desio se u 3. minutu kada je Managa pravovremeno reagovao i savladao golmana Koča. Prijepoljski fudbaleri bili su bolji rival u drugom poluvremenu ali je realizacija izostala i promene rezultata nije bilo. U igri ekipe Polimlja osetio se izostanak Stranjakovića koji je zbog parnih kartona propustio ovu utakmicu.

Posle ovog kola izbranici Ivana Čančarevića zauzimaju 9. mjesto na tabeli sa 14 osvojenih bodova i utakmicom manje u odnosu na rivale. U Zoni Drina neprikosnoveni lider je ekipa Zlatibora koja je trijumfovala i u ovom kolu u gostima protiv Budućnosti sa 1:4 i ima 31 bod,sedam više od drugoplasirane Sloge iz Bajine Bašte. Na začelju tabele nalaze se Zlatar iz Nove Varoši koji je poražen i u ovom kolu i ekipa Brezovice.

Narednu utakmicu Polimlje igra u nedelju 1. novembra kada u Prijepolje dolazi Rađevac. Meč se igra na gradskom stadionu od 13.30 časova.

Izvor: PP Media