FK Novi Pazar nerešeno protiv Javora sa Ivančevićem!

1
13

Novi Pazar – Fudbaleri Javora i Novog Pazara igrali su danas u Ivanjici nerešeno 1:1, u utakmici 16. kola Superlige Srbije.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, gosti su iznenadili Ivanjičane golom desetak minuta posle odmora i činilo se da mogu do sva tri boda.

Javor je, međutim, zaigrao angažovanije u nastavku i izjednačio u 60. minutu, ali nije imao snage za potpun preokret.

Posle ovog remija Javor je napredovao jedno mesto na tabeli i sada je peti, dok su Pazarci, na čijoj je klupi debitovao novi šef stručnog štaba Radmilo Ivančević, ostali na osmoj poziciji.

Ranije danas Voždovac je kao domaćin savladao ekipu gradskog rivala rada sa 1:0.

Javor – Novi Pazar 1:1 (Gafurov 60 – Radivojević 53)

Voždovac – Rad 1:0 (Marinković 32)

Od 17 sati igraju Crvena zvezda i OFK Beograd.

U preostalim utakmicama sutra se sastaju Mladost Lučani – Jagodina (14 sati), Radnički Niš – Borac Čačak (14), Radnik Surdulica – Spartak (14), Metalac – Partizan (16) i Čukarički – Vojvodina (17).