ELZAN BIBIĆ PONOVO NAJBRŽI: Atletičar Novog Pazara pobjednik 20. Ramazanske ulične trk

0
25

Atletičar Novog Pazara Elzan Bibić pobjednik 20. Ramazanske ulične trke, što je njegov četvrti uzastopni trijumf u tom gradu.

U konkurenciji 19 srednjoprugaša koji su nastupili zajedno sa učesnicima trke zadovoljstva, Bibić je slavio ispred Miloša Maleševića iz Indjije i trećeplasiranog člana užičke Mladosti Bojana Stanišića.

Trka zadovoljstva pripala je Emiru Koci, dok su drugo i treće mjesto osvojili Admir Kučević i Edin Mahmutović.

U konkurecniji atletskih škola, najbolji kod dječaka, tim redosledom, bili su Ahmed Hasanović, Dženan Ljajić i Hamza Ziljkić, a kod djevojčica Merva Vučelj, Saima Mušović i Saida Mušović.

Jubilarna, 20. Ramazanska trka održana je na Gradskom šetalištu, posle dva uzastopna takmičenja na Atletskom stadionu u Novom Pazaru.

Grad Novi Pazar bio je pokrovitelj te manifestacije, koju su organizovali Atletski klub Novi Pazar i gradski Sportski savez.

izvor: Kurir sport/Beta