Druga pobjeda na pripremama u Antaljii

0
4

Novi Pazar – Nakon kiksa protiv austrijskog trećeligaša, fudbaleri Novog Pazara, pobijedili su kineskog predstavnika BIT sa 3:0. Goleadu u Antaliji, otvorio je Raščić u 16.minutu.

Vusljanin je velemajstorski centrirao sa leve strane, a stasiti napadač je tu loptu okrznuo glavom I pogodio kontra-ugao golmana BIT-a. Prednost Pazaraca udvostručena je u 25.minutu. Arifović je topovski izveo slobodnjak sa 25 metara, lopta se odbila od stative do Kecapa, koji je hladnokrvno primirio grudima, a zatim lagano lijevom nogom poslao u mrežu.

Konačan rezultat postavljen je u 65.minutu.  Najprisebniji je u kaznenom prostoru protivnika, bio je Dudić, postigavši iz neposredne blizine, prvenac u novom klubu.

Trener Ljubomir Ristovski je utakmicu protiv BIT-a počeo sa formacijom: Đogatović, Tutorić, Bulatović, Marković, Arifović, Stojanović, Hadžibulić, Vusljanin, Kecap, Matić i Raščić.

Od 60.minuta, šansu su još dobili: Ostojić, Škrijelj, Lotinac, Šarac, Nokić, Šunjevarić,  Ademović, Dudić i Đalac. Cijelu utakmicu su jedino odigrali Đogatović i Kecap. Povrijeđenima Babiću i Pešiću,pridružio se i Bogunović, ali po riječima fizioterapeuta, Jasmina Džogovića, njegova povrjeda je lakše prirode.

Izvor: Jedinstvo.tv