Debakl fudbalera Novog Pazara na gradskom stadionu

0
22

Fudbalski klub Novi Pazar, koji se nalazi na poslednjoj poziciji Prve lige Srbije, poražen je na svom terenu sa 5:0 (1:0), što mu je najteži poraz ove sezone.

Strelci za goste bili su Lazar Petrović u 36, Milan Ilić u 59, Nemanja Zdravković u 80, Stevan Kovačević u 84. i Jovan Lukić u 89. minutu. Treba napomenuti i da je Stevan Kovačević, šest minuta pre kraja meča, postigao gol direktno iz kornera.

Ovo je čak 12. poraz ekipe iz Novog Pazara koja ove sezone nije osjetila slast pobjede. Pored katastrofalnog broja poraza odigrali su sedam neriješenih utakmica.

Kragujevčani nakon “petarde” u Novom Pazaru zauzimaju sedmo mjesto na tabeli sa 30 bodova, dok poraženi tim iz ovog susreta ostaje zakovan za dno tabele sa samo 7 bodova.