Debakl Ekonomca u Novom Pazaru

0
16

Posle dvije sezone bez poraza, Ekonomac je vezao dva neuspeha na gostovanjima, u Prvoj ligi Srbije, najpre u Novoj Pazovi (2:1), a sada i u Novom Pazaru sa neuboičajenih 8:3.

Zanimljivo je da su Kragujevčani pre samo nekoliko dana eliminisali Novi Pazar u Kupu, na istom terenu (4:3).

Ovoga puta, sve je bilo potpuno drugačije. Domaći su na poluvremenu vodili sa čak 4:0, a posle kratkog prekida serije pogotkom Talesa u 22. minutu, u dva navrata imali su i šest golova „viška“ (7:1, 8:2).

Nema sumnje da je Ekonomac poimence daleko kvalitetniji tim, ali ovoga puta nije bio ni bleda slika ekipe koja je i većom od ove razlike dobijala gotovo sve rivale.

Uprkos porazima, „studenti“ su i dalje neprikosnoveni na prvom mestu, a tu će ostati i nakon poslednja dva kola.