BRAVO PLAVI! NOVI PAZAR – TRAJAL 3:1

0
11

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas ekipu Trajala sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Prve lige Srbije.

Gosti iz Kruševca poveli su golom Ivice Jovanovića u 22. minutu iz jedanaesterca, da bi Pazar dva minuta kasnije izjednačio preko Edina Selimovića.

Domaćin je u finišu stigao do pobede, a strelci su bili Mirza Delimeđac u 80. i Ivan Pejaković u 89. minutu.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 3.000 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Trajal je treći sa devet, a Novi Pazar četvrti sa osam bodova.

Novi Pazar u petom kolu gostuje Kolubari, dok Trajal dočekuje ekipu Zemuna.