Bez pobjednika u Petnjici

0
1

Berane – Fudbaleri Petnjice i Igala igrali su danas neriješeno 1:1 u utakmici petog kola baraža za plasman u Drugu ligu. Obje ekipe naredne sezone igraće u višem rangu.

Igalo je povelo golom Mila Đurkovića u 34. minutu. Konačan rezultat postavio je Eldin Ćorović u 44. minutu.

//

Petnjica je baraž završila sa pobjedom i tri remija, dok Igalo, uz pobjedu, ima i dva neriješena rezultata.

U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Blu stara.

Petnjica je nakon petog kola prva na tabeli sa šest bodova, bod manje ima Igalo, dok je treći Blu star sa jednim osvojenim bodom.

Takmičenje će biti nastavljeno u nedjelju, utakmicom između Igala i Blu stara, dok će Petnjica biti slobodna.

Izvor: Vijesti.Me