Nove majstorije Armina Đerleka

2
27

Novi Pazar – Fudbaler Pazar Juniorsa Armin Đerlek obilježio je i drugu prijateljsku utakmicu između pionirskih selekcija Crne Gore i Srbije, postigavši gol i upisavši dvije asistencije.

Srbija je danas u Podgorici slavila rezultatom 3:1.

Đerlek, kapiten gostiju, postigao je gol u 61. minutu, dok je u 19. i 70. minutu asistirao Filipu Stupareviću, odnosno Draganu Igniću.

Mladi Novopazarac je u prvom prijateljskom duelu ovih reprezentacija, prije dva dana u Petrovcu, bio strelac u pobjedi Srbije od 2:0, a nad njim je načinjen i prekršaj posle kojeg je Stuparević pogodio mrežu Crne Gore iz slobodnog udarca.