Alivodić stopirao Pazarce

0
16

82b9c5f206db9c0ad33492c12ebf6d8e_MNovi Pazar – Fudbaleri Vojvodine savladali su Novi Pazar sa 2:1, a najzaslužniji za trijumf Novosađana u toj utakmici petog kola Super lige Srbije bio je Enver Alivodić.

Bivši igrač Novog Pazara je golom u 16. minutu donio prijednost domaćinu, a u 33. minutu asistirao je Petru Škuletiću za vođstvo Vojvodine od 2:0.

Strelac jedinog pogotka za gostujući tim bio je Nemanja Arsenijević u 86. minutu iz jedanaesterca.

Novopazarci su posle ovog poraza nazadovali za jednu poziciju i sedmi su na tabeli sa sedam bodova, dok je Vojvodina napredovala do pete pozicije i ima dva boda više.

Ekipa Milana Milanović će u sledećem kolu ugostiti Javor iz Ivanjice, dok će Vojvodina gostovati niškom Radničkom.