Minimalna pobeda Metalca nad Novim Pazarom u Super ligi

0
265

Fudbaleri Metalca pobedili su danas na svom terenu Novi Pazar sa 1:0, u meču 22. kola Super lige Srbije.

Domaći tim je do vodjstva mogao da dodje u 41. minutu, ali je udarac sa „bele tačke“ Filipa Stuparevića odbranio golman Novog Pazara Luka Kukić.

Jedini gol na meču vidjen je u 62. minutu, pošto je sa penala bio precizan Damjan Krajišnik.

Gosti su u 73. minutu mogli da izjednače, ali je Luka Ratković iz jedanaesterca pogodio stativu.

Tim iz Gornjeg Milanovca je 14. na tabeli Super lige Srbije sa 19 bodova, dok je Novi Pazar 15. sa dva boda manje.

U sledećem kolu Metalac dočekuje Vojvodinu, a Novi Pazar na svom terenu igra protiv Kolubare.

Izvor: radiostoplus.com