Zvezda pobijedila u Novom Pazaru, uz prekid zbog nereda

0
32

Novi Pazar – Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su na gostujućem terenu Novi Pazar sa 4:1 u utakmici sedmog kola Super lige Srbije i ostvarili šestu uzastopnu pobjedu.

Golove su postigli Aleksandar Luković u 25. minutu iz jedanaesterca, Petar Orlandić u 33. minutu, Džon Ruis u 86. minutu i Dušan Andjelković u 113. minutu. Strelac za Novi Pazar bio je Anid Travančić u 93. minutu.

Utakmicu je obilježio incident u drugom poluvremenu, kada je utakmica bila prekinuta na skoro 20 minuta posle nereda na tribinama, po isključenju fudbalera Zvezde Predraga Sikimića, koji je u pokušaju da dodje do lopte snažno šutnuo u glavu golmana Mladena Živkovića i povrijedio ga. Utakmica je zbog toga produžena 13 minuta.

U Super ligi Srbije sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacija u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Izvor: Radio100+