Živković: Kažnjeni smo zbog promašaja

1
9

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Radničkog 1923 iz Kragujevca sa 0:1, u utakmici šestog kola Prve lige Srbije.

Tokom 90 minuta, vidjeno je dosta šansi pred oba gola, a jedini strelac bio je ofanzivni vezista gostujućeg tima Nenad Djurdjević u 85. minutu.

Djurdjević je pet minuta kasnije isključen zbog drugog žutog kartona, pa su Kragujevčani kraj meča dočekali sa igračem manje na terenu.

“Svaki poraz je bolan, posebno kući, ali nije tragičan ako se iz njega izvuku pouke. Imali smo korektnu seriju rezultata, a danas smo kažnjeni zbog promašaja. Istina, imao je i rival svojih prilika. Računi se, ipak, svode posle 30 koraka, ali mislim da smo pokazali potencijal za vrh tabele”, rekao je posle utakmice trener Pazaraca Marjan Živković.

Susret na Gradskom stadionu u Novom Pazaru pratilo je oko 2.000 gledalaca, medju njima i oko 100 navijača gostujućeg tima.

Posle nekompletnog kola, Radnički 1923 je drugi na tabeli sa 12 bodova, dok devetoplasirani Pazar ima tri boda manje.

Novi Pazar će u sledećem kolu gostovati Teleoptiku, a Radnički 1923 će biti domaćin TSC-u iz Bačke Topole.