Tradicionalni turnir u malom fudbalu Berane 2011

0
12

Berane – Tradicionalni turnir u malom fudbalu „Dani fudbala Berane 2011.“ počeo je sinoć na Stadionu malih sportova u Beranama, revijalnom utakmicom između odbornika Skupštine opštine Berane i njihovih kolega iz Bijelog Polja. U ovom meču slavili su Bjelopoljci rezultatom 2:1, a predvodio ih je predsjednik općine Bijelo Polje, dok je na čelu Beranaca bio predsjednik Vuka Golubović. Gosti iz Bijelog Polja bili su bolji u prvom poluvremenu, dok su Beranci dominirali u drugom poluvremenu i imali šanse za pobjedu. Nakon meča, predsjedik Skupštine općine Berane Samir Agović nije bio zadovoljan rezultatom, ali jeste druženjem sa prijateljima iz Bijelog Polja.

Potpredsjednik općine Bijelo Polje, inače golman bjelopoljske ekipe, Radovan Obradović radovao se pobjedi i naravno druženju sa kolegama i prijateljima iz Berana. Zahvalio je organizatoru na pozivu i gostoprimstvu, uz nadu da će uzvratiti posjetu.

Pokrovitelj turnira je općina Berane, a organizator Javno preduzeće Sportski centar Berane.

Izvor: Pobjeda.Co.me