Torino preokrenuo protiv Palerma, dve asistencije Ljajića

0
8

Fudbaleri Torina foto: Tanjug

Bikovi Siniše Mihajlovića su ponovo napravili vrijedan preokret u finišu. Gubio je Torino na svom stadionu do 73. minuta od Palerma, a onda je proradio tandem Andrea Beloti – Adem Ljajić. Srpski internacionalac je dva puta asistirao, a sve ubitačniji napadač Torina je postigao het-trik za 3:1.

Kod 1:1, Ljajić je za pet minuta sa dva idealna centaršuta na tacni poslužio Belotija, koji je stigao do cifre od 22 pogotka ove sezone u Seriji A.

U 27. kolu kalča, Inter se baš razgoropadio i deklasirao Kaljari na Sardiniji – 5:1. U timu gostiju sa dva pogotka se istakao Ivan Perišić, po gol i asistenciju zabeležili su Mauro Ikardi i Ever Banaga. Lider Juventus je na gostovanju Udinezeu prvi put remizirao u italijanskom prvenstvu posle čak 38 kola. “Stara dama” je igrala loše, pa joj je i bod bio puna kapa, a doneo ga je Bonuči u 60. minutu.

Đenova je u dvoboju začelja slavila u Empoliju golovima u samoj završnici – 2:0, Darko Lazović igrao je čitav meč za goste.