Šest lakih komada Jošanice

0
15

Novi Pazar – Fudbaleri Jošanice deklasirali su u utakmici 17. kola Srpske lige- zapad, Pobjedu iz Beloševca sa čak 6:0. Po dva pogotka postigli su: Bejtović i Ivljanin, a u listu strelaca su se upisali i: Ferizović, Caković.

Novopazarci su očitali dobru fudbalsku lekciju gostima iz kragujevačkog predgrađa i nanijeli im rezultatsku katastrofu. Tim Fikreta Grbovića,iako opterećen važnošću utakmice, igrao je lako,nadahnuto i nadasve efikasno. Utisak je da tri boda osvojio bez mnogo napora, u pravoj goleadi, koju je započeo kapiten Ferizović u 16, a okončao Caković u 63.minutu.

Od „tuceta“ pogodaka, ostaće posebno upamćen onaj koji je postigao Bejtović u 34. minutu. Zahvatio je loptu volejom i rezantno je smestio u mrežu Kostića, na efektan način, u stilu engleskih napadača. Ukoliko nastavi u ovom ritmu, srpskoligaš iz Novog Pazara će bez problema izboriti opstanak u grupi zapad, iako ima još mnogo da se igra.