Pazarci dočekuju Partizan

1
15

NPNovi Pazar – „Po povratku u Beograd obavljeni su pregledi ultrazvukom, potvrđeno je da Božinov ima povredu zadnje, a Oumaru prednje lože. Povrede su lakše, ali zahtevaju određenu pauzu“, rekao je dr Ilija Rosić, lekar u stručnom štabu Partizana.

Zasad su obojica fudbalera neizvesna za revanš sa Rumunima, ali će sigurno propustiti naredni prvenstveni duel sa Novim Pazarom, koji je na programu u subotu od 17 časova u gradu na Jošanici.

Partizan ima igru, ima i povoljan rezultat iz Bukurešta, ima – nažalost po crno-bele – probleme sa igračkim kadrom. Tokom prvog susreta sa Steauom povrde su zadobili Valeri Božinov i Abubakar Oumaru i prema sadašnjem stanju stvari njihovo učešće u revanšu obavijeno je velom misterije.

Bugarski napadač je ispao iz stroja još u 18. minutu utakmice, pa ga je zamenio Ivan Šaponjić, dok je Kamerunac, koji se takođe u prvom poluvremenu požalio na bolove, izdržao do 70. minuta, kad je ustupio mesto Nikoli Ninkoviću.