Pazar deklasirao Slobodu 4:0

1
14
Novi Pazar – Novi Pazar stigao je do druge prvenstvene pobjede pred praznim tribinama “Gradskog stadiona”.Savladana je Sloboda iz Užica sa 4:0.
Iako je meč odigran bez navijača, nije moglo da prođe bez problema, pošto je u prvom poluvremenu utakmica prekidana zbog lažne dojave o bombi.
Kada je utvrđeno da nema opasnosti, domaćin je slomio otpor ekipe iz Užica. Prvi gol pao je, kao i u Borči, iz penala, a siguran realizator bio je Irfan Vusljanin. Mrežu Darka Božovića pogađali su zatim, neposredno pred odlazak na odmor, Sead Hadžibulić i Edin Ademović. Posljednji gol postigao je Filip Stojanović u 80. minutu.

Izvor: Sandzak-x.net