Novopazarski sportisti polovični uspješni

0
12

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara i dalje nastavljaju bez poraza. Ovoga puta pobedjena je ekipa Dinama iz Vranja sa 2:1.Golove za domaće postigli su Vasilije Prodanović u 11, i Pavle Delibašić u 49. minutu, dok je gol za Vranjance postigao Jevdjović u 25.minutu. Na tabeli Novi Pazar je na trećem mjestu sa 39 bodova, dok su ispred njega BASK sa 47,  odnosno Radnički 1923 sa 44 boda…

Košarkaši Novog Pazara su poraženi u Čačku od mlade i poletne ekipe Železničara, nakon produžetka sa 86:81 (17:18, 11:25, 15:15, 31:16) (12:7). Igrač-trener belo-plavih Fahrudin Đulović, duel kraj Morave ocijenio je kao veoma uzbudljivu.Bez obzira na ovaj poraz,košarkaši Novog Pazara su zadržali drugo mjesto na tabeli,jer imaju bolju koš-razliku od Priboja i Zlatara,sa kojima su izjednačeni po broju bodova,42.U sljedećem,25.kolu Prve Srpske lige-grupa zapad,belo-plavi dočekuju lidera iz Šapca.

Rukometaši Novog Pazara umalo su izgubili meč protiv Mokre gore. Na kraju, na semaforu je stajalo 24:24 i to najviše zahvaljujući golmanu gostiju Babiću. U sljedećem kolu, Novi Pazar se u Temerinu sastaje sa ekipom Mladosti.

Izvor: Universa.tv