Novi Pazar – Aris Limasol 2:1, drugi put…

0
11

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su i danas kiparskog prvoligaša Aris iz Limasola rezultatom 2:1, u drugoj prijateljskoj utakmici koju su dva tima odigrala na Zlatiboru.

Novopazarci su poveli u 12. minutu preko Bogunovića, a isti igrač je propustio odličnu prilku da se upiše u strelce i u 31. minutu.

Najbolju priliku za Aris u prvom dijelu utakmice imao je Sozin u 43. minutu, čiji je šut iz neposredne zaustavio čuvar mreže plavih Ristić.

Već u prvom minutu drugog poluvremena Vusljanin je sebi izborio šansu, ali ga je zaustavio golman Arisa N’Đema, da bi Kiprani u prvom narednom napadu zaprijetili preko Želsona.

Ostojić je doveo Novi Pazar u vođstvo od 2:0 u 74. minutu, kada je precizno ciljao glavom posle odličnog centaršuta Šarca.

Aris iz Limasola je dva minuta kasnije postigao počasni pogodak, a strijelac je bio Marku, koji je iskoristio slabu reakciju Vujčića.

Novi Pazar je igrao u sastavu: Ristić, Marković (od 68. Đurić), Vujčić, Šunjevarić (od 68. Lotinac), Ostojić, Cenić (od 77. Babić), Vusljanin (od 82. Caković), Stojanović (od 68. Šarac), Đalac (od 68. Kecap), Spasojević, Bogunović (od 68. Ademović).

Za ekipu Arisa nastupili su: Kovač (od 46. N’Đema), Joanu (od 46. Marku), Radosavljević, Dinis (od 46. Klimpl), Imperijale, Vasiliu (od 46. Vasiljev), Kerkez (od 46. Haralampus), Grujić (od 46. Malconi), Gonzalez (od 46. Teofanus (od 69. Lombe)), Lazić (od 46. Jonesku), Sozin (od 46. Želson).

Ovo je bila posljednja pripremna utakmica Novog Pazara pred start prvenstva u Super ligi, a plavi su u popodnevnim časovima napustili smještajnu bazu u hotelu Palisad.

Ekipa Mihajla Ivanovića će imati dvodnevni odmor, a trenažni proces biće nastavljen 8. avgusta.

Super liga Srbije počinje 13. avgusta, kada će Novi Pazar gostovati aktuelnom šampionu Partizanu.

Izvor: RadioStoPlus.com