Maestro Ljajić – U Mihinom stilu skinuo paučinu sa orlovskog gnijezda (Video)

3
26

Fudbaleri Torina su osvojili Euzebio kup pobijedivši Benfiku u Lisabonu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca sa 6:5. U regularnom toku meč je završen rezultatom 1:1, a strijelac sjajnog gola iz slobodnog udarca za “bikove” iz Torina bio je Adem Ljajić.

Benfika je povjela autogolom Vivesa u 11. minutu, a u 32. minutu Ljajić je perfektno izveo slobodan udarac i doneo izjednačenje ekipi Siniše Mihajlovića. Ljajić je zamijenjen u 73. minutu, dok je Nikola Maksimović igrao do 80. minuta za Torino.

Od srpske kolonije koja nastupa za Benfiku, protiv Torina je igrao samo Ljubomir Fejsa, koji je zamijenjen posle prvog poluvremena.